Azmi AÇIKDİL

Tüm Makaleleri

Azmi AÇIKDİL

Son uğrak

Çağımızın hastalığı ama farketmiyoruz, çünkü ağrısı, görünür bir yerimizin acısı yok. Canımız yanmadığı için farkında değiliz.

Yıllaaar önce

Yıllar yıllara eklendi 35’i geçtik, 50’yi geçtik, baktım gidiyor hiç ellemedim arada bir teklesek de vücudumdaki yedek parçalardan kullandık.

Bir başka dünya ve insanlar

Bugün havanın 30 derecenin altına düşmesi ve Eylül rüzgarının serinliğine güvenerek sabah erkenden çıktığım turlara bu defa 10.00’ da çıktım. Rota Aliağa 20 km..

Korona bizi izlemeye devam ediyor

Stratejist değilim, dünyayla ilgili hüküm sürecek laf edecek kadar da iddialı değilim. Duyduklarımı, üç beş belli başlı kişilerin dünya gidişine yön vermek istediklerini her ne kadar kabullenemesem de...

09 AĞUSTOS 2022 BÜYÜKŞEHİR MECLİS TOPLANTISI

09.Ağustos.2022 tarihli Manisa Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısında, il genelinde yani 17 ilçeyi kapsayan 42 madde görüşüldü. Bunlardan bazıları gündelik hayatımızı toplu yaşantımızı yakından il...

Kulaklarınız değil, dünyanız çınlasın

Geçen gün deyip geçmeyin, herşey geçen günde olup bitiyor. Hatta bitiyor da sonradan haberimiz oluyor. Çoğumuz lafa başlarken geçenlerde dediğimizde arkası çorap söküğü gibi gelir muhabbetin.