» manisakulishaber.com; basın ahlak ve ilkelerine uymaya reelde söz vermiştir. Sözünü tutmak, yayın hayatının devamıyla yakından alakaladır. 

» manisakulishaber.com; "Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Dil, Tek Yürek" felsefesiyle Türklüğün milli ve manevi değerlerini hep ön planda tutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için çabalayan “Herkesin” yanındadır.

» manisakulishaber.com; habere ulaşmanın her geçen gün zorlaştığı günümüzde farklı olabilmeyi, farkında olabilmeyi, rutinin dışına çıkabilmeyi hedeflemiştir.

» manisakulishaber.com; gözün gördüğü, kulağın duyduğu her şeyin bir haber olduğu gerçeğiyle, ayrıntılardaki gerçeği okuyucuya aktarabilmek için saklı olanı bulup, sahnenin bir adım gerisinden, hayata ve kente dair yaşanan her şeyi yılmadan bu ekrandan size yansıtacaktır.

» manisakulishaber.com; sizden aldığını yine size yansıtırken, objektif tavrını her durumda korumayı görev edinecek.
manisakulishaber.com; eleştirileri zenginlik olarak kabul edip, önceliklerinden taviz vermeden yoluna devam etmeyi takipçileri adına prensip edinmiştir.


İmtiyaz Sahibi

MEDİ MEDYA REKLAM YÖNETİM DANIŞMANLIK İLETİŞİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adına 

MEVLÜT AKTAN  

Genel Yayın Yönetmeni
Ertan KORKMAZ 

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Esra KALE

Haber Müdürü
Burhan AKDEMİR

İnternet Editörü
 
Onur YILMAZ

Magazin
Evren KASIRGA

Grafik
Pelin UĞURLU

Hukuk Danışmanı
 Yasemin Buket AKTAN 

Reklam
Neslihan AKÖZGÜR


Yönetim Yeri Adresi: Merkez Efendi Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı. No: 107 Yunusemre / MANİSA 
Telefon No: +90 236 2115345

GSM: +90 542 211 53 45
E –Posta: [email protected]
Tic.Sicil.No:16266
Mesir VD: 6130756540

© Copyrigth 2014 www.manisakulishaber.com, tüm hakları saklıdır.
Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.manisakulishaber.com’a aittir. www.manisakulishaber.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.manisakulishaber.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.manisakulishaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yazarların yazıları kendi görüşlerini ifade etmektedir. yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. manisakulishaber.com, hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir

manisakulishaber.com  AA - İHA abonesidir.