• DOLAR 32,19 %-0.09
  • EURO 35,02 %0.44
  • ALTIN 2.427,89 %0.26
  • BİST100 10.481 %0.02
  • BITCOIN 69.320 %2.39
  • ETHERIUM 3.828 %1.54
25°
Ebru AKDEMİR

Ebru AKDEMİR

Tüm Makaleleri

Ülkede gündem sokak köpekleri… Peki kim haklı?

Türkiye’de son dönemde gündem sokak köpekleri… Bir yanda sokak köpeklerinden dolayı mağdur olanlar, bir yanda sokak köpeklerine ‘ilah’ muamelesi yapanlar, bir yanda da sokak köpekleri…

Manisa’da tarım sezonu açıldı… Canlar yanmasın

Tarım, insanlık tarihinin en eski ve en temel faaliyetlerinden biridir. Günümüzde tarım faaliyetleri, modern teknolojiler ve makinelerle desteklenerek daha verimli hale getirilmiştir.

Sporda şiddet önlenebilir mi?

Spor, insanların bir araya gelerek rekabet ettikleri, eğlendikleri ve sosyal bağlarını güçlendirdikleri bir etkinliktir.

Yaz geliyor, sıcaklar artıyor…

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte sıcaklıklar hızla artmaya başlıyor.

10 yıl değil 100 yıl geçse de unutulmaz…

Ülkemizde yaşanan acı olaylardan biri olan Soma Maden Faciası, 13 Mayıs 2014 tarihinde Manisa'nın Soma ilçesinde meydana geldi.

Öğretmenler yasta, biz yastayız…

İstanbul’da bir okul müdürü, öğrenci tarafından silahla vurularak öldürüldü… Okulda, odasında, silahla vurularak öldürüldü…

Sıcaklar başladı… Ormanlara dikkat edelim

Manisa’da sıcak hava etkili oluyor… Yaz mevsimi için en korkutucu olan, insan sağlığının yanında bir de orman yangını riski…

Kırkikindi yağmurları

Kırkikindi yağmurları, Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan ve genellikle sonbahar mevsiminde görülen bir doğa olayıdır.

Bugün 1 Mayıs… Gerçek işçiler mesaide, işçi görünümlüler tatil yapıyor

1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı, dünya genelinde işçilerin ve emekçilerin çalışma koşullarını iyileştirmek ve işçi haklarını savunmak için yüzyıllardır kutlanan önemli bir bayramdır.

Manisalılar ‘Mesir’e kavuşuyor

Mesir Festivali, 4 yıl aradan sonra bu yıl tekrar yapılacak… Manisa denince akla gelen sembollerden olan Mesir Festivali, kente hareket de kattı.