Stres, tükenmişlik sendromuna dönüşür mü? Stres, tükenmişlik sendromuna dönüşür mü?

Cuma akşamları yayınlanan Kızılcık Şerbeti'nin gerçekte hangi aile olduğu araştırılıyor. Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Ceren Karakoç, Sibel Taşçıoğlu ve Settar Tanrıöğen'in yer aldığı dizinin geniş bir hayran kitlesi var. Show Tv'de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ederken, çok sayıda izleyiciyi ekrana kilitliyor. Ceren Karakoç'un oynadığı Nursema'nın hikayesiyle dikkat çeken dizinin hikayesi her bölüm sonrası merakla araştırılıyor.

Kızılcık Şerbeti Konusu Nedir? 

 Kıvılcım, kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. “Kızılcık Şerbeti” doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Kızılcık Şerbeti Hangi Aileyi Anlatıyor

Melis Civelek'in senaryosunu yazdığı Ay Yapım imzalı dizinin gerçekte hangi ailenin hikayesi olduğu da merak konusu oldu. Kızılcık Şerbeti'nde modern bir aileyle muhafazakar bir ailenin evlilik yoluyla birleşmesi ve aralarındaki çatışmalar ele alınıyor. Kıvılcım ve Pembe'nin dünür olduğu Kızılcık Şerbeti hikayesinde Doğa ve Fatih'in evliliğinin yarattığı çatışmalar işleniyor. Daha önce türbanlılara karşı olan tavrı bilinen Kıvılcım hem kızını onlardan birisiyle evlendirmesi hem de Ömer ile olan ilişkisi nedeniyle zamanla bu bakışı yumuşamıştır. Kızılcık Şerbeti dizisinin senaryosunu Melis Civelek kaleme alırken, dizinin hangi kitaptan veya kimin hikayesinden uyarlandığı henüz netlik kazanmadı. Kızılcık Şerbeti gerçek hayattan uyarlama olduğu belirtilirken dizinin kimin hayatını anlattığı gizli tutuluyor. Haber Merkezi