Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Salihli ve Yunusemre ilçelerinde sıcak asfalt çalışmaları tamamlanan cadde ve bulvarlar ile Celal Bayar Üniversitesi Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesi yolunda yol çizgi boyama ve bordür boyama çalışmaları gerçekleştirdi.

Kızılcık Şerbeti'ne bomba transfer! Yerine gelecek oyuncu belli oldu Kızılcık Şerbeti'ne bomba transfer! Yerine gelecek oyuncu belli oldu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri, sıcak asfalt çalışmaları tamamlanan Salihli ilçe merkezindeki Site, Menderes ve Kurudere Caddeleri ile terminal önü, pazaryeri önü ve Gölmarmara yolunun yanı sıra Yunusemre ilçesinde Nusret Köklü Caddesi ve Celal Bayar Üniversitesi Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesi yolunda yol çizgi boyama ve bordür boyama çalışmalarını tamamladı. Trafik güvenliğinin sağlanması adına il genelinde yürütülen yol çizgi boyama çalışmalarında 2023 yılı içerisinde toplamda 692 kilometrelik çizgi uzunluğuna ulaşılırken, yol çizgi boyama ve bordür boyama çalışmalarının planlamalar dahilinde aralıksız devam edeceği belirtildi.

Kaynak: Haber Merkezi