Müge Anlı'nın programında yüzleşen A.'ın kardeşleri canlı yayında birbirine girdi. Ablasının ölümünde kardeşi Nazmiye T.'in parmağının olduğunu söyleyen Abdullah T., gözyaşları içinde kardeşinin tutuklanmasını istedi.

2 Eylül'de Bursa Gemlik'te kaybolan iki çocuk annesi 22 yaşındaki Nevrigül A., kaybının 47. gününde, ağacı asılı halde ölü bulundu. Cenazesine, en son telefonda görüştüğü, erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Doğan A.'ın işaret ettiği zeytinlik alanda ulaşıldı. Müge Anlı'nın programında yüzleşen A.'ın kardeşleri birbirine girdi. Abi, olayda kız kardeşinin payı olduğunu söyleyerek tutuklanmasını istedi.

Cinayete kurban gittiği ve ölümüne intihar süsü verildiği değerlendirilen Nevrigül A.'ın iddiaların odağındaki kız kardeşi Nazmiye T., bugünkü canlı yayında, ablasının para karşılığı başka erkeklerle beraber olduğunu, eniştesi Remzi'nin bundan haberdar olduğunu hatta ablasından para istediğini iddia etti. Nazmiye T., iddiaları sonrası hem eniştesi Remzi A.'dan hem de ailesinden yalan söylediği, ablasına iftira attığı yönünde tepki aldı. Nazmiye T., ortaya attığı iddia sonrası "Birinin ağzını aradım" diyerek ablasının ölümüyle ilgili sosyal medyadan kendisine gelen "Doğan, Nevrigül'e tecavüz ediyor. Daha sonra asıp öldürdü" yazılı mesajı paylaştı.

Kardeşi Nazmiye'yi hedef A. ve bildiklerini gizlediğini iddia eden Abdullah T. ise "Doğan denilen şahıs kimse, buraya gelsin. Kardeşim Nazmiye de tutuklansın. Nazmiye de çok şüphe var. Ablamla sürekli gezen Nazmiye'ydi. Ablamın her şeyi kardeşim Nazmiye biliyordu. Burada da Doğan'dan korkuyor ve anlatmıyor. Bu kız bize hainlik yapıyor" dedi.

Ağabeyinin sözleri sonrası sinirlenen Nazmiye T., "Allah'tan başka kimseden korkum yok. Şu an gelip tutuklasınlar beni. Ben zaten ağabeyimi sevmiyorum. Ondan nefret ediyorum. Katil bulunduktan sonra alıp başımı gideceğim" diyerek öfkesine hakim olamadı. Sondakika

Merve Dizdar’ın yeni aşkı!Pozları iddiaları alevlendirdi Merve Dizdar’ın yeni aşkı!Pozları iddiaları alevlendirdi