Manisa siyasetinde flaş gelişme! Manisa siyasetinde flaş gelişme!

14 Mayıs seçimlerine kısa bir süre kaldı. Siyasi liderler propagandalarına hem televizyonda hem de meydanlarda devam ediyor. Seçim için artık sona yaklaşılırken siyasiler programlarını hız kesmeden sürdürüyor. Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Muhareem İnce’nin seçim çalışmalarına bugün Manisa ve İzmir’de devam etmesi bekleniyordu. Ancak yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle programları iptal edilmişti. Son durumu merak edilen İnce’yle ilgili son bilgileri Türk Medya Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel Haber Global ekranlarında açıkladı.

PARTİ SÖZCÜSÜ NE DEDİ?

Muharrem İnce'yi cep telefonunda aradığını belirten Yiğitel ulaşamadığını, bu sebeple Memleket Partisi Sözcüsü İpek Özkal'la görüştüğünü belirtti. Yüksek tansiyon nedeniyle programların iptal edildiğini belirten Yiğitel, "Tansiyon düşürülmezse daha ciddi problemlere neden olabilir" dedi.

İnce’nin son durumu hakkında bilgi veren Yiğitel, şu ifadeleri kullandı:

Memleket Partisi Sözcüsü İpek Özkal'la görüştüm. İzmir mitingine giderken ciddi bir yüksek tansiyonu sorunu yaşamış. İzmir'den sonra Aydın'a geçecekti. Doktorlar mitinge devam etmemesi yönünde görüş bildiriyor. Çünkü yüksek tansiyon düşürülemezse daha ciddi problemlere neden olabilir. Kalp krizi riski gibi bir şey de ortaya çıkabilir. Doktorlar o yüzden 'devam etmemeniz gerekir' diyorlar. Bu yüzden Ankara'ya döndü.Tansiyonu düşürmek için doktorlar müdahale etmişler, dil altı haplarından vermişler. Ankara'ya döndü. Evinde dinleniyor. Durumu şimdi daha iyi. Mitinglere devam edebilecek mi belli değil. Sabah bir sağlık kontrolünden daha geçecek. Kendi devam etmek istiyor. Az bir süre kaldı çünkü. Muharrem Bey devam etmek istemiş zaten ama doktorlar güçlükle ikna edebilmiş.

Haber Merkezi