Migros Market, Ramazan ayının gelmesiyle birlikte ‘1 alana 1 bedava’ şeklinde yeni bir indirim kampanyası başlattı. Bu kapsamda 19 Mart 2024 tarihinden itibaren Bisküvi, Kek, Gofret ve Çikolata Kaplamalı Bisküvi gibi ürünlerden aldığınız takdirde 1 tanesi de bedavaya geliyor.

Vatandaşların ve bakkalların market stoklarını tükettiği kampanya ne zaman bitiyor? İşte 2024 Mart ayı Migros kampanya günleri ve indirimli ürünler…

Evlilik hazırlığında olanlar bu fiyatlar kaçmaz! Evlilik hazırlığında olanlar bu fiyatlar kaçmaz!

MİGROS 1 ALANA 1 BEDAVA NE ZAMAN BİTİYOR?

Migros marketin Ramazan ayına özel yaptığı ‘1 alana 1 bedava’ kampanyası 21 Mart Perşembe (Bugün) günü son buluyor.  1 alana 1 bedava kampanyasının yanı sıra 2 ay 1 Öde ve 3 al 2 öde gibi birçok kampanya yine Migros tarafından hayata geçirildi. Migros'un yeni kampanyasında stoklar tükenmeye başladı.

MİGROS 1 ALANA 1 BEDAVA HANGİ ÜRÜNLERDE GEÇERLİ?

Migros'ta 1 alana 1 bedava kampanyası 19-20-21 Mart tarihinden itibaren Bisküvi, Kek, Gofret ve Çikolata Kaplamalı Bisküvi gibi ürünlerde geçerli olacak. Aynı Üründen 1 Alana 1 Hediye kampanyasına Migros mağazaları ve Migros uygulamasından ulaşabilirsiniz.

İndirim yapılanlar arasında Biscolata Mood, Oreo, Ülker Çizi, Eti Hoşbeş, Halley, Kinder Bueno, Çokonat, Eti Karam gibi ürünler bulunuyor.

Muhabir: Özkan ÇELİK