Apple zam yaptı… İşte en ucuz ve en pahalı iPhone’un fiyatı! Apple zam yaptı… İşte en ucuz ve en pahalı iPhone’un fiyatı!

Akhisar ilçesine bağlı Musalar mahallesine içme suyu sağlayan sondaj kuyusunda meydana gelen arıza MASKİ Genel Müdürlüğü, Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı ekiplerinin hızlı müdahalesiyle giderilerek vatandaşların su kesintisi yaşamasının önüne geçildi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, kesintisiz içme suyu sağlamak ve vatandaşları mağdur etmemek adına çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor. Bu doğrultuda Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı, tarafından Akhisar İlçesine bağlı Musalar mahallesini besleyen sondaj kuyusunda meydana gelen arıza kısa süre içerisinde müdahale edilerek giderildi. Yapılan çalışma ile vatandaşların su kesintisi yaşamalarının önüne geçildi. Yerinde müdahaleler ile ilgili açıklamalarda bulunan Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Kemal Anaç, “Vatandaşlarımıza su ulaştırmak adına çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz. Oluşabilecek arızalara hızlı ve yerinde müdahale için ekiplerimiz teyakkuz halinde. Hedefimiz, meydana gelebilecek arızaları vatandaşlarımıza yansıtmadan ve mağdur etmeden gidermek” dedi.