Şehre yakınlığı ve doğa ile iç içe konumu nedeniyle vatandaşların uğrak mekanlarının başında gelen ancak uzun süredir kapalı bulunan Süreyya Tabiat Parkında geri sayım başladı.

Özellikle yaz aylarında eksikliği daha çok hissedilen Süreyya Tabiat Parkı sorununa Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban el attı.

Başkan Balaban, Süreyya Tabiat Parkı’nda yürütülen projeyi yerinde inceledi. Başkan Semih Balaban’a başkan yardımcıları Haydar İzci, Cengiz Balkan ve ilgili birim müdürleri eşlik etti.

“1 Temmuz’da halkımızın hizmetinde olacak”

Başkan Balaban, Kurban Bayramı’nı vatandaşlarla geçirdi Başkan Balaban, Kurban Bayramı’nı vatandaşlarla geçirdi

Süreyya Tabiat Parkı’nın Manisa’nın sevilen, sembolik mesire alanlarının başında geldiğini belirten Belediye Başkanı Balaban, parkı temmuz ayına kadar yeniden hizmete açmayı planladıklarını müjdeledi. Başkan Balaban konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Çocukluğumuzun heyecanı, hepimizin anısı olan Süreyya Tabiat Parkı’nda incelemelerde bulunduk.

Bir ay içerisinde burayı halkımızın hizmetine açacağız. Çalışmalarımıza başladık. Şimdiden çalışmada emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Yunusemre’de birlikte güzel hizmetlere imza atacağız.”

Atıl vaziyetten gözde mesire alanına

Yunusemre Belediyesi’nin Süreyya Tabiat Parkı’nda gerçekleştireceği düzenleme çalışmalarının tamamlanması ile birlikte vatandaşlar yaz aylarında özlemini duyduğu mesire alanı hasreti son bulacak.

Yapılan çalışmalar ile birlikte vatandaşların daha konforlu bir mesire alanında sevdikleri ile birlikte güzel vakit geçirebilecek.

Kaynak: İHA