Adıyaman’da, bir şahıs 16 yaşındaki çocuğu yere yatırıp üzerine çıktıktan sonra bıçaklayarak vahşice öldürdü.

Adıyaman merkez Siteler Mahallesi Sebze Hali içerisinde yabancı uyruklu olduğu öğrenilen İsmail Mustafa A. (40), henüz belirlenemeyen nedenlerden dolayı tartıştığı 16 yaşındaki Abdullah El H.’u yere yatırdı. Yabancı uyruklu Abdullah El H.’u yere yatıran İsmail Mustafa A., küçük çocuğun üzerine çıkarak elindeki bıçakla defalarca bıçakladı. 

Dehşet Güvenlik Kamerasına Yansıdı

Yaşanan dehşet anlar ise yakınlarda bulunan bir iş yerinin kameralarına saniye saniye yansıdı. 13 yerinden bıçaklanan Abdullah El H., ağır yaralandı. Çocuğu ağır yaralayan İsmail Mustafa A. ise yaraladığı gencin yanına uzanarak ölü numarası yaptı. 

Ağır Yaralı Çocuk Hastanede Hayatını Kaybetti 

Yaralı çocuk, olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan Abdullah El H., yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olay Sonrası Ölü Numarası Yapan Saldırgan Gözaltına Alındı 

Olay yerinde ölü numarası yapılan ve sağlık ekiplerince kent merkezinde bir hastaneye kaldırılan şahsın her hangi bir yaralanması olmadığı ve gözaltına alındığı belirtildi.

Ben aldırma işlemi hayati tehlike arz ediyor! Ben aldırma işlemi hayati tehlike arz ediyor!

Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: İHA