14 Mayıs'a 6 gün kala siyasetin gündemi iyice hareketlendi. Siyasetçiler de yaptıkları seçim gezileri ve mitinglerle adeta yarışır hale geldi. Liderler her gün meydanlara çıkarak birbirlerine göndermelerde bulundu. Ancak seçim sürecinde özellikle kullanılan 'terör' yakıştırmaları vatandaşları germeye yetti.

Nurhayat Altaca Kayışoğlu Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında? Nurhayat Altaca Kayışoğlu hangi partili? Nurhayat Altaca Kayışoğlu Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında? Nurhayat Altaca Kayışoğlu hangi partili?

Ekrem İmamoğlu'nun Erzurum mitingi sırasında saldırgan bir grubun miting alanını taşlamasının ardından sağduyu çağrıları peş peşe gelmeye başladı.

Yaşananların ardından Gençlik ve Spor Bakanı ve İzmir 1'nci Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir'de sürdürdüğü seçim gezilerine devam etti.

Bu kez de Bayraklı'da vatandaşlarla buluşan Bakan Kasapoğlu, o anlarda CHP'li görevlilerle karşılaştı.

CHP'Lİ GÖREVLİLERİ GÖRDÜ: SELAM VERMEDEN GEÇMEDİ

Bir kuyumcu esnafından çıkan CHP'li görevlileri selamlayan Bakan Kasapoğlu, gösterdiği nezaketle takdir topladı. CHP'li görevlilere 'kolay gelsin' ve 'hayırlı günler' diyen Kasapoğlu, daha sonra kuyumcuya girdi. Gazeteci Taha Hüseyin Karagöz'ün paylaştığı o anlarda Bakan Kasapoğlu, kuyumcu esnafına hayırlı işler diledikten sonra seçim gezisine devam etti.