Semih Balaban muhtarlarla buluştu Semih Balaban muhtarlarla buluştu

İYİ Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Op. Dr. Gürhan Özcan, "İYİ Partililer’in CHP’ye geçtiği ve adaylık çekildiğine" dair çıkan haberlerin üzerine açıklama yaptı. Söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını dile getiren Özcan, İYİ Parti olarak tüm ekibiyle çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek çamur at izi kalsın mantığıyla hareket edenlerin 31 Mart’ta hak ettiği cevabı alacaklarını söyledi.

"31 Mart’ta hak ettikleri cevabı alacaklar"

Çamur at izi kalsın felsefesiyle hareket edenlerin 31 Mart’ta hak ettiği cevabı alacaklarını belirten Özcan, “Biz İYİ Parti olarak sahadayız. Birilerinin oyları böleriz bahanesiyle yaptıkları oyuna gelmeyelim. İYİ Parti olarak biz çalışmalarımıza aralıksız şekilde devam ediyoruz. Bazılarının ateşi bacayı sardığı için ne yapacaklarını şaşırdılar. Çamur at izi kalsın felsefesiyle hareket edenler 31 Mart’ta hak ettiği cevabı alacak” dedi.

“Tüm ekibimizle sahadaki çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

Aslı olmayan hareketlerle kendi oylarını artıracaklarını düşünenlerin sınıfta kaldığını söyleyen İYİ Partili Özcan, “Bizim partililerimizin CHP’ye geçtiği, adaylıktan çekildiğimi ve daha buna benzer aslı olmayan kendi oylarını arttıracaklarını düşünenlerin bu algıları tutmadı. Biz bu oyunlara gelmeyiz. Biz İYİ Parti olarak tüm ekibimizle, var gücümüzle sahadaki çalışmalarımızı aralıksız şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İlçelerimizi karış karış geziyor. Vatandaşlarlarımızla kucaklaşmaya seçim yasaklarının son saatine kadar devam edeceğiz. Biz İYİ Parti olarak olduğumuz yerde duruyoruz. Bizde aradığı koltuğu bulamayanlar başka partilerde kendine yer arayabilir, bizde dava satmak diye bir şey yoktur. Bu karakterde olan insanların yeri de İYİ Parti değildir” dedi.

Özcan, sözlerini şöyle sonlandırdı: “Biz her geçen gün büyüyerek halkımızla daha da çok kenetlenerek iktidara yürüyoruz. Manisa Büyükşehir’de ve 17 ilçesinde İYİ Parti bayraklarını 31 Mart gecesi dalgalandıracağız. Bunu bize çamur atanlarda görecek.”

Kaynak: Haber Merkezi