Öyle bir şey söyledi ki... Herkes şaşırdı!  Zam yapmayan patronun eşini... Öyle bir şey söyledi ki... Herkes şaşırdı! Zam yapmayan patronun eşini...

 Çocuklar Duymasın dizisinin efsaneleşmiş karakteri Çaycı Hüseyin'iyle tanınan Alpaslan Özmol, uzun yıllar sonra yeni bir imajla hayranlarının karşısına çıkıyor. Son olarak Kuruluş Osman'da 'Gürbüz Alp' karakteriyle başarılı bir performans sergileyen Özmol, şimdi de saçlarında yaptığı değişiklikle gündemi sallıyor.

Çaycı Hüseyin’in Yeni İmajı Olumlu Karşılandı

Ünlü oyuncunun uzun saçları, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Çocuklar Duymasın dizisinde seslendirdiği 'Çaylar' repliğiyle hafızalara kazınan Özmol'un yeni imajı, takipçilerinden olumlu yorumlar alıyor.  Yapılan bazı yorumlarda, "Yeni saçlar yakışmış", "Gonca Vuslateri'ye benzemiş" gibi ifadeler dikkat çekiyor. Alpaslan Özmol'un imaj değişikliği, hem sosyal medyada hem de hayranları arasında konuşulan bir konu haline geldi.  Ünlü oyuncunun tarzındaki bu yenilik, onun geniş hayran kitlesi tarafından olumlu bir şekilde karşılandı. Yeni projelerle ekranlarda olması merakla beklenen Özmol, kariyerine yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor gibi görünüyor.

Kaynak: Haber Merkezi