Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 154 Mahalle Projesi ile köyden ve belde durumundan mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde çalışmalarına devam ediyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen altyapı çalışmaları kapsamında Gördes ilçesine bağlı Güneşli Mahallesinde 25 kilometre içme suyu ve 23 kilometre de kanalizasyon hattı döşeme çalışmaları tamamlandı. Mahalleye 400 tonluk içme suyu deposu da inşa edildi. Mahallede 87 bin metrekarelik üstyapı işinde de sona gelindi.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç'tan Önemli Açıklamalar Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç'tan Önemli Açıklamalar

“Cengiz Ergün Başkanımıza teşekkür ediyoruz”

Güneşli Mahalle Muhtarı Erdal Terim, “Cengiz Ergün Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Altyapı bitti. Üstyapı da şu anda kalan az bir bölüm var. İnşallah en kısa zamanda bitirip mahallemizi güzelleştireceğiz. Cengiz Başkanımızın başarılarının devamını diliyorum. Her zaman, her alanda var. Çevre illere de baktığımızda zaten bunu fark edebiliyoruz. Manisa Büyükşehir Belediyesi gerçekten herkese, her yere dokunuyor. Bu yüzden kendisine başarılar diliyoruz. İnşallah yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı olur ve hizmetlerine devam eder. Cengiz Başkanımızdan memnunuz. Allah razı olsun kendisinden” dedi.

Kaynak: Özkan ÇELİK