Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, Anneler Günü’nde ilçedeki mahalle muhtarları ve eşleri ile şehit aileleri, gazi ve yakınlarını ağırladı. Yunus Emre Kültür Parkı’nda düzenlenen programda Başkan Balaban’a Eşi Serap Balaban, Başkan Yardımcıları Emine Özge Arslan, Haydar İzci, Mehmet Mesut Doğan, Yunusemre Kent Konseyi Başkanı Bektaş Kılınç, CHP İlçe Başkanı Mehmet Arslan, birim müdürleri eşlik etti.

“ANNELERİMİZİN HAKKI ÖDENMEZ”

Etkinliklerde konuşan Başkan Balaban, şehit anneleri başta olmak üzere tüm anneleri, anne adaylarının Anneler Günü’nü kutladı. Başkan Balaban konuşmasında, “Hayatın en büyük yükünü kadınlar çekiyor. Annelerimizin  hakkı ne yapılsa ödenmez. Bu tür etkinliklerle bir arada olmaya devam edeceğiz. Şehit ve gazi aileleri başımızın tacıdır. Şehit ve gaziler bu topraklar için canını kanını vermişlerdir. Sizler için ne yapsak az. Anneler Günü’nde evlatlarını yitirmiş anne ve babaların ellerinden öpüyorum. Amacımız sizlere saygımızı göstermektir. En büyük bedelleri sizler ödediniz. Bizlere şeref verdiniz” dedi.

AK Partili Yenişehirlioğlu’nun yeni saati dikkat çekti! AK Partili Yenişehirlioğlu’nun yeni saati dikkat çekti!

SERAP BALABAN YENİ ANNELERİN GÜNÜNÜ KUTLADI  

Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban’ın eşi Serap Balaban da ilçedeki hastanelerin kadın doğum servislerini ziyaret ederek yeni doğum yapan annelerin bu özel günlerini kutladı, yeni doğan hazırlık seti hediye etti. 

 

Muhabir: ÖZKAN ÇELİK