Yapılan yol çalışması nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı ekiplerine  yol çalışması nedeniyle memnuniyetini ileten mahalle muhtarları, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
Yol yapım ve bakım çalışmalarına il genelinde devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi ilçesi Çampınar Mahallesi ile Kula’nın Pabuçlu Mahallesi arasında sathi kaplama çalışması yaptı. Hem iki ilçe, hem de iki mahalle arasında bağlantıyı sağlayan bu çalışma, mahalle muhtarları tarafından memnuniyetle karşılandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı ekipleri de, Selendi Muhtarlar Derneği Başkanı Bünyamin Demir, Çampınar Mahalle Muhtarı Dilaver Ayvaz ve Pabuçlu Mahalle Muhtar Azası Murat Öz ile birlikte çalışmayı inceleyerek görüşleri dinledi. 

Yasa dışı silah imalathanesine polis baskını Yasa dışı silah imalathanesine polis baskını

Muhtarlar memnuniyetini paylaştı
Yürütülen yol çalışmasının önemine değinen mahalle muhtarları, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
Selendi Muhtarlar Derneği Başkanı Bünyamin Demir: Selendi ilçemizin Çampınar Mahallesini ile Kula ilçemizin Pabuçlu Mahallesi’ne bağlayan yol çalışması için buradayız. Çampınar Mahalle sakinlerinin bu yol yüzünü güldürmüştür. Çok memnunlardır, Cengiz başkana bizzat teşekkür ediyorlar. Ben de dernek başkanı olarak bu görüşe katılıyorum. Cengiz başkanın 13 bin kilometre karede ayak izleri var. Bunun içerisinde Çampınar Mahallesi de var. Burada yapılan yol çalışması bizlere vermiş olduğu önemin göstergesidir. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. Selendi’yi hiçbir zaman boşta bırakmadılar. Verdikleri sözü sürekli tuttular. Şuan küçük bir teşekkür ediyoruz. Teşekkürün en büyüğünü, 2024 yerel seçimlerinde vereceğiz. Kendilerine selam olsun.
 Çampınar Mahalle Muhtarı Dilaver Ayvaz: Bizim için çok elzem bir yoldu. Bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Çünkü bu yol yıllardır özlemini çektiğimiz yoldu. Şuanda en güzel tarafı Selendi ve Kula arasını bir daha bağlamış oldu. Mahmut Aslan