Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşlara sağlıklı ve kesintisiz içme suyu temini konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, Demirci ilçesine bağlı Yiğitler mahallesine yeni bir içme suyu kaynağı kazandırmak için sondaj çalışması yaptı. Açılan kuyudan saniyede 15 litre verime sahip suya ulaşıldı. Sondaj, yapılacak analizlerin olumlu sonuçlanmasının ardından hat bağlantıları yapılarak mahallenin kullanımına sunulacak.

KPSS’den alınan düşük puan ölüm getirdi… Genç psikolog intihar etti! KPSS’den alınan düşük puan ölüm getirdi… Genç psikolog intihar etti!

“Biz bu hizmeti asla unutmayacağız”

Mahalle muhtarı Hayrettin Karakaya, “Su sıkıntısı çekiyorduk. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız bu konuyla çok ilgilendi. Sondaj çalışması yapıldı ve sonunda 15 litre verime sahip suya ulaştık. Artık sorunumuz çözülüyor. Gelecek nesillere yapılan çok önemli bir hizmet olduğunu düşünüyorum. Başta Cengiz Başkanım olmak üzere MASKİ Genel Müdürlüğüne ve emek veren herkese teşekkür ediyorum. Biz bu hizmeti asla unutmayacağız” dedi. Mahmut Aslan