Cumhur İttifakı Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Kurt, seçim çalışmaları kapsamında, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile Galericiler Sitesi esnaflarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

Kurt, galerici esnaflarını iş yerlerinde ziyaret edip yaklaşan seçimler öncesinde destek istedi. Şehzadeler Belediyesi tarafından Sancaklıkayadibi Mahallesi'nde yapımı tamamlan çok amaçlı salon açılışına katıldı. Kurt, daha sonra Kuşlubahçe Mahallesi'nde esnafları ziyaret etti.

Burada vatandaşların taleplerini dinleyen Kurt, yapılacak olan projeleri hakkında bilgi verdi. Kurt, Kuşlubahçe Mahalle Muhtarı Ramazan Vardar'ın Lokma hayrına katılarak vatandaşlara lokma ikramında bulundu.

Manisa’da 6. Kalıpçılık Zirvesi düzenlendi Manisa’da 6. Kalıpçılık Zirvesi düzenlendi

Veterinerler Odası'nı ziyaret eden Kurt, Oda Başkanı Merter Yıldız'dan çalışmaları hakkın bilgi alarak, projeleri arasında yer alan "Can Dostlar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi" hakkında bilgi verdi. Sarıalan Mahallesi'ne yapılacak olan rehabilitasyon merkezi ile Şehzadeler'de başıboş sokak hayvanı sorununun kalmayacağını dile getiren Kurt, şunları söyledi:

"Yaratılmış olan her canlıya karşı merhamet duymalı ve sevmeliyiz. "Allah'ın sessiz kulları" olan hayvanlarımızı daha sağlıklı, daha güvenli ortamda bakımlarını sağlayıp, onları en güzel şekilde bu merkezimizde misafir edeceğiz. Böylelikle de sokaklarımız daha güvenli şekilde misafir edecek ve bu şehir de olumsuz olayların yaşanmaması için çaba sarf edeceğiz."

Kurt'a programlarında, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ali Özyiğit, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer eşlik etti. 

Muhabir: Özkan ÇELİK