Vali Yaşar Karadeniz, Yunusemre İlçesinde Atatürk Olimpik Spor Kompleksinde kurulan depremzede kayıt merkezini ziyaret etti, çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

MASKİ'den mahalle ziyareti... Talepler dinlendi MASKİ'den mahalle ziyareti... Talepler dinlendi

Valilik koordinesinde kurulan ve ilgili tüm kurumların aynı alanda görevlilerinin bulunduğu Depremzede Kayıt Merkezini ziyaret eden Vali Karadeniz, deprem bölgesinden İlimize gelen vatandaşlarla sohbet etti, geçmiş olsun dileklerini iletti. Devletin tüm imkanları ile depremzede vatandaşlarımızın yanında olduğunu söyleyen Vali Karadeniz, ilimize gelen depremzede vatandaşlarımızın yaralarını sarmak, ihtiyaçlarını karşılamak üzere gerekli tüm çalışmaların yapıldığını da belirtti.

Depremzede Kayıt Merkezinde, gelen depremzede vatandaşlarımızın barınma ve diğer ihtiyaçları ile eğitim, sağlık, psikolojik ve sosyal destek sağlanması amacıyla merkezde görev yapan personelle de görüşen Vali Karadeniz, yapılan çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Vali Karadeniz, daha sonra aynı alanda bulunan yardım dağıtma merkezinde incelemelerde bulundu.

Ziyarette Vali Yaşar Karadeniz’e Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, Gençlik Spor İl Müdürü Yunus Öztürk eşlik etti.