Kaç yaşında olduğunu öğrenince şok olacaksınız! Genç gözükmesinin en büyük sırrını açıkladı! Kaç yaşında olduğunu öğrenince şok olacaksınız! Genç gözükmesinin en büyük sırrını açıkladı!

Portekizli iş insanı Pedro de Noronha’dan olaylı bir şekilde ayrılan, şimdilerde 3.5 yaşındaki kızı Siena Leyla ve annesiyle yaşayan manken Tülin Şahin, ‘Bi Dolaplar Çeviriyoruz’ programına konuk oldu.

İki yıldır Tarabya’da oturan Şahin, ilginç bir itirafta bulundu.

“YALI DAİRESİNDE OTURMAYI SEVMEDİM”

43 yaşındaki manken “Suadiye’den Kanlıca’ya yalı dairesine geçiş oldu, acayip bir sert bir geçişti. Birisi ‘Yalı dairesinde yaşamak nasıl?’ diye merak edecek olursa ben sevmedim” dedi.

“AĞIR BİR SİNÜZİTİM VAR”

Şahin, “Yalıyı neden sevmedin?” sorusuna ise şu cevabı verdi:

“Orada biraz sağlık problemi giriyor devreye. Ağır bir sinüzitim var. Denizin üstünde olmak beni çok yoruyordu. Hamileliğime de denk geldi. Boğaz’da gün içinde akıntı yön değiştirdiği için o da insanı çok etkiliyor. Hamileyken zaten her şeyden etkileniyorsun. Boğaz’ın gelgitleri bana yansımaya başladı. Kanlıca’dan sonra Etiler’de oturdum. Türkiye’ye ilk geldiğimde de Etiler’de yaşamıştım. Sonra buraya, Tarabya’ya geldik. Ben, annem ve kızım Siena birlikte yaşıyoruz.”

Tülin Şahin’in bu açıklaması sosyal medyada gündem oldu. Şahin için “Allah’ım bana da böyle dertler ver” ve “Çok şükür fakiriz ve böyle dertlerimiz yok” yorumları yapıldı.

SÖZCÜ