İnşaattan düşerek hayatını kaybetmişti… Kahreden detay ortaya çıktı! İnşaattan düşerek hayatını kaybetmişti… Kahreden detay ortaya çıktı!

Edinilen bilgiye göre olay, dün öğlen saatlerinde Zonguldak’ın Kızlar Plajı'nda meydana geldi.

İddiaya göre, gezmek için eşi ile birlikte Zonguldak’a giden 31 yaşındaki Rasim Ü., dalgalı olan denizde kumsalda gezerken, ayağındaki terliği çıktı. Bu sırada dalgalarla birlikte sürüklenen terliğini kurtarmak için denize giren genç, bir anda dalgaların arasında çırpınmaya başladı. Eşinin çığlıkları sonucu Ü.’ın çırpındığını gören vatandaşlar hemen durumu sahil güvenlik ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sahil güvenlik ekipleri ve vatandaşlar Rüstem Ü.’ı denizden kurtararak bota çıkardı. Botla sağlık ekiplerine teslim edilen Ü., ambulansla Atatürk Devlet Hastanesine götürüldü. Ü., burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Otopsi işlemi tamamlanan Rasim Ü.’ın cenazesi daha sonra Karabük’e getirildi. Merkeze bağlı Yeşilköy camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Ü.’ın cenazesi gözyaşları arasında köy mezarlığında toprağa verildi.

Denizde boğularak hayatını kaybeden 31 yaşındaki Rasim Ü.’ın Kastamonu Üniversitesi’ne bağlı Araç Meslek Yüksek Okulunda güvenlik görevlisi olarak çalıştığı öğrenildi. İHA