Siyanür suya, toprağa ve havaya karışırsa ne olur? İnsan vücuduna etkileri neler? Siyanür suya, toprağa ve havaya karışırsa ne olur? İnsan vücuduna etkileri neler?

Birtakım temaslarda bulunmak üzere Manisa’ya gelen Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Akhisar’da zeytin üreticisi ile birlikte zeytin hasadına katıldı.

Bakan Yumaklı’ya Manisa Valisi Enver Ünlü, AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç eşlik etti.

AK Partili Bahadır Yenişehirlioğlu, ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Tarım ve Orman Bakanımız Sayın İbrahim Yumaklı ile; Akhisar Akçeşme Mahallesi’nde değerli hemşehrilerimizin zeytin hasadına katıldık. Rabb’im hasatlarını hayırlı ve bereketli eylesin. Ülkemizin zeytin üretim merkezi olan Manisa’mızda; ihracat noktasında yakalanan başarıyı daha ileri taşıyarak şehrimizin kalkınma sürecine ivme kazandırmak adına çalışmalarımıza kararlılıkla devam ediyoruz.” dedi. 

Kaynak: Almıla Nur Berilğen