Her hafta mahalle ziyaretleriyle vatandaşlarla buluşan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cuma gününü Şehzadeler ilçesine bağlı mahallelere ayırdı. Sabahın erken saatlerinde tarım emekçileriyle bir araya gelen Başkan Ergün, programının devamında Sancaklıiğdecik Mahallesi’ni ziyaret etti.

MANİSA YÖRÜK TÜRKMEN DERNEĞİ’Nİ DE ZİYARET ETTİ

Mahalle Muhtarı Arif Kurtoğlu ve mahalle sakinleri tarafından çiçekle karşılanan Başkan Ergün, tüm vatandaşlarla tek tek selamlaşarak, hayırlı Cuma’lar diledi. Daha sonra mahalle sakinleriyle mahalle kahvehanesinde bir araya gelen Başkan Ergün, Büyükşehir Belediyesinin ve MASKİ Genel Müdürlüğünün çalışmalarını anlattı, vatandaşların taleplerini dinledi. Başkan Ergün, Sancaklıiğdecik temaslarını, Manisa Yörük Türkmen Derneği ziyaretiyle noktaladı. Mahalle Muhtarı ve aynı zamanda Dernek Başkanı Arif Kurtoğlu, ziyareti nedeniyle Başkan Ergün’e teşekkür ederek, poşu armağan etti.

KARAOĞLANLI MAHALLESİ BAŞKAN ERGÜN’Ü AĞIRLADI

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler ilçesine bağlı Karaoğlanlı Mahallesi’ni ziyaret etti.

Mahalle muhtarı ve vatandaşlar tarafından karşılanan Başkan Ergün, mahalle sakinleriyle selamlaşıp, esnafa hayırlı işler dilerken; çocukları da top ve kırtasiye seti hediyeleriyle sevindirdi. Daha sonra mahalle kıraathanesinde vatandaşlarla buluşan Başkan Ergün, vatandaşların taleplerini dinledi. 

Başkan Ergün’e, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Öztozlu, Ergün Aksoy, Metin Memiş, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, daire başkanları, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe ve MANULAŞ Genel Müdürü Mehmet Özgür Temiz eşlik etti.

BAŞKAN ERGÜN’DEN HAMZABEYLİ’YE İÇME SUYU ARITMA TESİSİ MÜJDESİ

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Şehzadeler ilçesine bağlı Hamzabeyli mahallesini ziyaret etti. Başkan Ergün’e; MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Ali Öztozlu, Ergün Aksoy, Metin Memiş, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erman Aydınyer, daire başkanları, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten, Ülkü Ocakları İl Başkanı Emirhan Sallıtepe ve MANULAŞ Genel Müdürü Mehmet Özgür Temiz eşlik etti. Tüm vatandaşlarla selamlaşan Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün çalışmalarını anlatan Başkan Ergün, yatırım ve hizmetlerle ilgili talepleri de dinledi. Mahalle Muhtarı Sami Türk ve vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Ergün, Hamzabeyli’ye daha sağlıklı su ulaştırmak için içme suyu arıtma tesisi yapacaklarının müjdesini paylaştı.

ÇİFTÇİLER DE ZİYARET EDİLDİ

Başkan Ergün, Hamzabeyli mahallesi ziyaretinde tarım emekçilerini de ziyaret ederek, işlerinde kolaylıklar diledi. Tek tek vatandaşlarla konuşan Başkan Ergün, işçilere içerisinde çanta, şapka, bere, iş eldiveni, yağmurluk, zirai ilaçlama için maske ve gözlüğün bulunduğu sepeti hediye olarak verdi. Başkan Ergün ayrıca işçilere limonata da dağıttı. Haber merkezi

Başsavcı Eker’den Başkan Ergün’e ziyaret Başsavcı Eker’den Başkan Ergün’e ziyaret