Şirketten yapılan açıklamaya göre, OPET, müşterilerine özel sunduğu mükemmel hizmet anlayışına ek olarak kampanyalarıyla da fark yaratmaya devam ediyor.

'Boş Yok Kampanyası' kapsamında, OPET Kart veya aktivasyonlu cep telefonu numarası ile yapılacak akaryakıt alışverişlerinde toplamda 1225 liraya varan yakıt puan kazanma fırsatı sunuluyor.

Kampanyaya katılan herkese farklı günlerde 3 kez tek seferde yapılacak 1500 lira ve üzeri akaryakıt ödemelerinde, her ödeme için 50, 250 veya 725 lira değerindeki yakıt puan ödüllerinden herhangi birisi anında hediye edilecek. Ayrıca kampanyaya katılan herkes, 50 lira market veya yıkama puanı ile Opet markalı 1 litrelik yazlık veya 4 mevsim cam suyunda yüzde 50 indirim fırsatını yakalayabilecek.

Paralar hesaplara yatırıldı! Hesaplarınızı kontrol edin! Paralar hesaplara yatırıldı! Hesaplarınızı kontrol edin!

OPET müşterilerinin kampanyadan yararlanabilmek için 31 Temmuz'a kadar Opet Mobil uygulamasına giriş yaparak, ilgili kampanya sayfasından 'katıl' butonunu tıklamaları veya 'KAZAN' yazıp boşluk bırakarak aktivasyonlu telefon numaralarını 6738'e mesaj atmaları yeterli olacak.

Kampanya boyunca yüklenen puanlar 30 Eylül tarihine kadar tüm OPET bayilerinde kullanılabilecek. 

Kaynak: AA