Mahalle muhtarı Ali Sağlam, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e sondaj çalışmasından dolayı teşekkür ederim. Manisa’nın çehresini değiştiren Cengiz Başkanımdır. Yine kendisini destekleyeceğiz. Mahallem adına teşekkür ederim” dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, küresel ısınma ve iklim değişikliğine bağlı olarak yaşanan susuzluk problemine rağmen il geneline yeterli, verimli ve kesintisiz içme suyu ulaştırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, Salihli ilçesine bağlı Mersindere mahallesine yeni bir içme suyu kaynağı kazandırmak, daha verimli ve kesintisiz içme suyu ulaştırmak adına başladığı sondaj çalışmalarını geçtiğimiz günlerde tamamladı. Yeterli suya ulaşılan sondajdan alınan numune teste gönderilecek ve sonuçlar beklenecek. Olumlu sonuç alındığı takdirde mahalleye daha verimli ve daha sağlıklı içme suyu ulaştırmak için gerekli bağlantı çalışmalarına başlanacak.

Manisa’da “Filistin’e Özgürlük” buluşması başlıyor! Manisa’da “Filistin’e Özgürlük” buluşması başlıyor!

“Yine Cengiz Başkanımızı destekleyeceğiz”

Mahalle muhtarı Ali Sağlam, “Cengiz Başkanıma sondaj çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim. Yine başkanımızı destekleyeceğiz. Manisa’nın çehresini değiştiren Cengiz Başkanımdır. Yine kendisini destekleyeceğiz. Mersindere adına kendisine teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Özkan ÇELİK