Beypazarı'ndan “bor” iddialarına ilişkin yeni açıklama geldi! Beypazarı'ndan “bor” iddialarına ilişkin yeni açıklama geldi!

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, dere yataklarına yakın olan yerleşim yerlerinde can ve mal güvenliğini sağlamak adına menfez montaj çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Demirci ilçesine bağlı Yiğitler mahallesinde dere geçiş noktasında menfez çalışması gerçekleştirdi. Çalışmaları Büyükşehir Belediyesi Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Gökhan Demir, Yiğitler mahalle muhtarı Hayrettin Karayaka ve mahalle sakinleri yerinde takip etti. Çalışmalarla birlikte ulaşım daha güvenilir hale geldi, vatandaşların can ve mal güvenliği de sağlandı.

“20 Mahalle Adına Teşekkür Ederim”

Mahalle muhtarı Hayrettin Karakaya, “Başkanımız Cengiz Ergün’ün Demirci ziyaretleri esnasında menfez talebimiz olmuştu. Başkanımız her zaman olduğu gibi bir sözünü daha tuttu ve çalışmalar hemen tamamlandı. Menfez yapılan yol geçişi bir tek bizim değil çevredeki 20 mahalleyi ilgilendiriyor. 20 mahalle adına da ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenlikleri de sağlandı. Allah önce başkanımızdan sonra tüm emeği geçenlerden razı olsun” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi