Manisa şehir merkezinde toplu taşıma hizmeti veren elektrikli otobüsler, halk otobüsleri ve Muradiye bölgesinde taşıma yapan toplu taşıma araçları yapılan dönüşümle 1 Eylül tarihi itibariyle tek çatı altında faaliyet gösterecek. Bu kapsamda yapılan çalışmalarla yeni güzergahlar oluşturulmuş, mevcut güzergahlar da revize edilmişti. Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeni güzergahlar noktasında vatandaşların herhangi bir aksaklık yaşamaması için geçtiğimiz hafta itibariyle bilgilendirme çalışması başlattı. Bilgilendirme çalışması kapsamında Ulaşım Dairesi Başkanlığı, MANULAŞ Genel Müdürlüğü ve Ulaşım Zabıta ekipleri, Manisa’yı adeta karış karış gezerek, vatandaşlara konuyla ilgili bilgilendirmede bulunarak, broşür dağıtımı yapıyor.

Şehir İçi Otobüsleri Hat ve Güzergahları Yenilendi Foto Galeri: Şehir İçi Otobüsleri Hat ve Güzergahları Yenilendi


Bilgilendirme Çalışmaları Sürecek
Şehirde kıraathane, işyeri, duraklar ve toplu taşıma araçlarını gezerek bilgilendirme broşürlerini vatandaşlara ulaştıran Manisa Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Manisalıların konuyla ilgili sorularını da içtenlikle yanıtlıyor. 1 Eylül Cuma günü itibariyle yeni güzergahlarda seferlerin başlayacağını belirten Ulaşım Dairesi Başkanı Hüseyin Üstün, “Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde, toplu ulaşımdaki revizyon çalışmalarımızı hayata geçirirken, bu konuda hemşehrilerimizi bilgilendirmeye de devam edeceğiz” dedi. Özkan ÇELİK

Bakan: "TDT ülkelerinin tarımsal ihracatını artırmak başlıca görevimiz olmalıdır" Bakan: "TDT ülkelerinin tarımsal ihracatını artırmak başlıca görevimiz olmalıdır"