Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin ardından tüm Türkiye afet bölgesindeki vatandaşlara umut olmak için omuz omuza verdi. Deprem bölgesindeki yaraların sarılması için tüm imkânlarını seferber eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü’nün gönüllü sağlık ordusunun deprem bölgesine ulaşımı için araç desteği verdi. 

‘ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ’

Deprem bölgesindeki vatandaşlara yardımcı olmak üzere yola çıkan Manisa İl Sağlık Müdürlüğü personelleri görüşlerini aktardı. 

Sakın çöpe atmayın, meğer öyle bir faydası varmış ki… Sadece bir çekirdek değil kalbin şifası Sakın çöpe atmayın, meğer öyle bir faydası varmış ki… Sadece bir çekirdek değil kalbin şifası

Yakup Efe, “Manisa İl Sağlık Müdürlüğümüzün görevlendirmesiyle hepimizin yüreklerini dağlayan bölgemize hareket etmek üzere burada toplandık. Bende Manisa Ruh Sağlığı Hastanesinden katılıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun. Umarım oraya gittiğimizde de bir umut oluruz, bir faydamız olur”. 

Ferdi Bayhan, “Bizlerin yardımına ihtiyacı olan çok insan var. Gönüllü olarak deprem bölgesine katılmak istedik. Elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.  HABER MERKEZİ