SGK sicil numaranızda bu rakamlar varsa hemen e-Devlet’ten kontrol edin! SGK sicil numaranızda bu rakamlar varsa hemen e-Devlet’ten kontrol edin!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlenecek olan Fener Alayı ve ardından gerçekleştirilecek İzel-Çelik-Ercan konserine tüm Manisalıları davet etti.

30 Ağustos Zafer Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi, Manisa’da da bir dizi etkinlik ve anma programlarıyla kutlandı. 30 Ağustos Çarşamba günü, saat 09.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk ve Milli Egemenlik Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başlayan program, 09.15’te Fatih Sergi Salonu’nda Atatürk Fotoğrafları Sergisi’nin açılışı, 09.45’de Vali Enver Ünlü’nün tebrikleri kabul etmesiyle devam etti. Saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda kutlama programı gerçekleştirildi.

FENER ALAYI VE KONSERLE COŞKU KATLANACAK

Saatler 20.30’u gösterdiğinde ise, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Fener Alayı düzenlenecek. Sultan Camii önünden başlayacak olan kortej, Cumhuriyet Meydanı’nda noktalanacak. Saat 21.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda 90’lar Türk Pop Müziği’nin efsaneleri İzel-Çelik-Ercan sahne alacak. Zafer Bayramı coşkusunu Manisa’da da en üst seviyede yaşayacaklarını ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Şanlı zaferimizin 101’inci yıldönümü coşkusunu hep birlikte yaşayacağız. Tüm hemşehrilerimizi 30 Ağustos Zafer Bayramı resmi kutlama törenlerine ve saat 20.30’da düzenleyeceğimiz fener alayı ile 21.00’de düzenleyeceğimiz halk konserine davet ediyorum” dedi. Özkan ÇELİK