Manisa'da yaşayanlar, Kurban Bayramı'nda hava durumu tahminlerini merakla araştırıyor. Meteoroloji yetkilileri, bayramın arife gününden 19 Haziran Çarşamba'ya kadar olan süreç için detaylı tahminleri açıkladı.

Takipten bile çıktı! Wanda Nara ile Mauro Icardi boşanıyor mu? Takipten bile çıktı! Wanda Nara ile Mauro Icardi boşanıyor mu?

Bayramın ilk günü olan 16 Haziran Pazar'da sıcaklıkların bir miktar artması bekleniyor. En düşük sıcaklık 20°C olarak tahmin edilirken, en yüksek sıcaklık 36°C'yi bulabilir. Nem oranı da gün içinde yüzde 16'dan yüzde 61'e çıkacak.

17 Haziran Pazartesi ve 18 Haziran Salı günleri de sıcak geçecek. Pazartesi günü en yüksek sıcaklık 39°C'ye kadar çıkabilirken, Salı günü ise 38°C civarında seyredecek. Nem oranları sırasıyla yüzde 14 ile yüzde 48 arasında ve yüzde 15 ile yüzde 44 arasında değişecek.

BAYRAMIN SON GÜNÜ YAĞMURLU

Bayramın son günü olan 19 Haziran Çarşamba ise gök gürültülü sağanak yağışlarla birlikte geçecek. Sıcaklık en düşük 21°C, en yüksek 38°C olacak ve nem oranı yüzde 24 ile yüzde 65 arasında değişiklik gösterecek. 

Muhabir: ÖZKAN ÇELİK