Manisa Valiliği, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı büyük bir coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor. 26 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos’ta başarıyla sonuçlanan Büyük Taarruz’un ardından kazanılan büyük zaferin coşkusu Manisa’nın dört bir yanını saracak. Manisa Valiliği tarafından düzenlenecek olan 30 Ağustos Zafer Bayramı tören ve kutlama programı saat 09.00’da Cumhuriyet Meydanı Milli Egemenlik Anıtı önünde çelenk sunulmasıyla başlayacak. Daha sonra 09.15’te Fatih Sergi Salonu’nda ‘Atatürk Fotoğraf Sergisi’ gezilecek.

Kim Milyoner Olmak İster’de joker kullandığı soru gündem oldu Kim Milyoner Olmak İster’de joker kullandığı soru gündem oldu

Saat 09.45’te Manisa Valisi Enver Ünlü, Manisa Valiliğinde tebrikleri kabul edecek. Ardından saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda kutlama programı kapsamında çeşitli gösteriler sergilenecek. Saat 11.30’da Garnizon Komutanlığı Şehitliği ve Polis Şehitliği ziyaret edilecek. Manisa Valisi Enver Ünlü ve eşi saat 19.00’da Polis evinde resepsiyon verecek.

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları akşam da devam edecek. Saat 20.30’da Sultan Camii önünden başlayıp Cumhuriyet Meydanı’nda sona erecek olan Fener Alayı yürüyüşü yapılacak.

Saat 21.00’de de ise Cumhuriyet Meydanı’nda konser verilecek. Haber Merkezi