Olay, Arnavutköy ilçesi Anadolu Mahallesi Baysal Sokak’ta bulunan bir binanın giriş katındaki evde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen M.A., oğlu M.A. ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine şüpheli şahıs, 23 yaşındaki oğluna 2 el ateş açtı. M.A., daha sonra olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi alırken sağlık ekipleri M.A.’nin olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Konuya ilişkin konuşan Ali B., “Biz dışarı çıktığımızda polis falan toplanmıştı. Sonra biz gittik. Adam silahla çocuğu vurmuş, dediler. Polisler geldi. Adam silahla çocuğunu vurup kaçmış” dedi.

İHA

Türkiye’nin en büyük termik santralinde yangın! Siyah dumanlar gökyüzünü kapladı… Türkiye’nin en büyük termik santralinde yangın! Siyah dumanlar gökyüzünü kapladı…