Show TV’nin reyting rekorları kıran dizisi Kızılcık Şerbeti’nin yeni sezonu izleyici tarafından heyecanla bekleniyor. Kızılcık Şerbeti’nde yeni sezonda yaşanacak olaylar ifşa oldu. Gazeteci Sina Koloğlu sosyal medyada, Kızılcık Şerbeti’nin yeni sezonu ile ilgili bomba bir iddiada bulundu. Koloğlu, yeni bölümlerde muhafazakar bir aşk doğacağını iddia etti.

Yalnızca 1 kaşığıyla kıyafetler ilk günkü haline kavuşacak! Yalnızca 1 kaşığıyla kıyafetler ilk günkü haline kavuşacak!

“NURSEMA AŞIK OLACAK”

Büyük ses getiren ve oldukça sevilen dizinin Nursema ve Umut karakterinin dizide evliliklerinin son bulacağını belirten Koloğlu, Nursema’nın yeni bir karaktere aşık olacağını iddia etti. Nursema karakterinin aşık olacağı yeni Erdoğan karakterini ise Kayra Şenocak canlandıracak. Erdoğan karakterinin entel, zengin ve muhafazakar bir karakter olması bekleniyor.

İkinci sezon çekimleri 28 Ağustos’ta başlayacak olan dizinin eylül ayının 3. haftası yayına girmesi planlanan dizi ile ilgili Sina Koloğlu, “Bu sezonun da flaş dizisi olmaya aday Kızılcık Şerbeti'nde yeni bir aşk doğacak gibi. Bu durum bakalım izleyici nezninde nasıl bir karşılık bulacak? Nursema'nın hayatına hem zengin, hem entel, hem de muhafazakar, Erdoğan (Kayra Şenocak) giriyor” dedi.

Koloğlu, “O bütün sezon bizleri bağlayan ve büyük emekler sonucu evliliğe giden Umut - Nursema birlikteliği bitecek mi? Dedim ya izleyici yeni sezonda şahit oldukları karşısında hop oturup, hop kalkacak gibi. Bu arada Alev eski aşkı Rüzgar (Yiğit Kirazcı) ile karşılaşsa da kalbinden 'Apo'yu atması mümkün olmayacak. Abdullah Bey ile Alev yeni sezonda sürpriz yapabilir” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi