Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu tarafından organize edilen Akhisar’ın Kurtuluş Haftası konserleri için geri sayım başladı.

İçme suyu klor ekibine teknolojik destek İçme suyu klor ekibine teknolojik destek

Büyük Zafer 30 Ağustos’un ve Akhisar’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 101. yıldönümü olan 6 Eylül’de zafer coşkusu, Akhisar Belediyesi tarafından düzenlenecek olan konserler ile kutlanacak.

İlk olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Türk Rock Müziğinin önemli sanatçılarından Hayko Cepkin sahne alacak.

Ünlü Rockçı 30 Ağustos Çarşamba günü, Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet Konser alanında saat 21.00’de hayranlarıyla buluşarak en sevilen şarkılarını Zafer Bayramı coşkusuyla Akhisarlılar ile birlikte seslendirecek.

Bu coşku, 6 Eylül’de ise bu kez ünlü popçu Sıla ile devam edecek. Sevilen şarkıcı Sıla da 6 Eylül Çarşamba günü saat 21.00 ‘de Akhisar Belediyesi Hüsnü Kahraman Kültür Parkı Gölet Konser alanında en sevilen şarkılarını Kurtuluş gününe özel seslendirecek.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde organize ettiği Kurtuluş Haftası konserleri kapsamında da 4 Eylül Pazartesi günü, Gölet konser alanında saat 21.00’de ünlü şarkıcı Muazzez Ersoy, sevilen şarkılarını Akhisarlılar için seslendirecek. Özkan ÇELİK