Hava Forum tarafından korkunç bir haber paylaşıldı. Söz konusu habere göre Fukushima nükleer santralinin radyoaktif atık suyunu bugün okyanusa dökmeye başladı. Nükleer atık su, 57 gün içinde Pasifik Okyanusu'nun çoğunu etkileyecek.

Dünyanın dibine insanlık kendi elleriyle dinamit koyuyor. Japonya'nın yaptığı son hareket adeta dünyayı çıldırttı. Hava Forum'dan da konuya ilişkin yeni bir paylaşım geldi.

Aracı olan herkesi ilgilendiriyor! O detaya dikkat! Aracı olan herkesi ilgilendiriyor! O detaya dikkat!

Hava Forum tarafından yapılan paylaşımda, "Japonya kimseye aldırış etmeden Fukushima nükleer santralinin radyoaktif atık suyunu bugün okyanusa dökmeye başladı. Nükleer atık su, 57 gün içinde Pasifik Okyanusu'nun çoğunu etkileyecek. Canlı yaşamı ve çevre katliamı gerçekleşecek. Skandal bir olay..." ifadelerine yer verildi.

Pasifik Okyanusu'na kıyısı bulunan 6 ülke Rusya, Japonya, Kuzey Kore, Güney Kore, Çin, Hong Kong, Makao ve Tayvan'a da uzmanlar tarafından acil kodlu uyarı verildi. Burada yaşayan insanların sağlıkları ciddi anlamda tehlikeye girecek. İnsanoğlu kıyameti bizzat kendi eliyle getirmeye devam ediyor.