Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyaretleri kapsamında Gördes ilçesine ziyarette bulundu. Başkan Cengiz Ergün’ü burada Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, MHP Manisa Milletvekili Adayları Ali Uçak, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, Başkan Danışmanları, MHP Gördes İlçe Başkanı Abdürrazik Yonat, AK Parti İlçe Başkanı Rıza Dilcan, Daire Başkanları, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, KAÇEP Başkanı Feride Batur, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Seher Eren, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Hüseyin Yılmaz, meclis üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Kerim Çakır ve mahalle muhtarları tarafından karşılandı. Karşılamada ayrıca Kıranköy Efeleri tarafından Başkan Cengiz Ergün’e çiçek takdim edildi.

Apple ve Samsung’u geride bıraktılar... İşte en iyi kameraya sahip telefonlar! Apple ve Samsung’u geride bıraktılar... İşte en iyi kameraya sahip telefonlar!

PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Yoğun bir kalabalık tarafından karşılanan Başkan Ergün ve MHP Manisa Milletvekili Adayı Ali Uçak, beraberindekiler ile birlikte Gördes ilçe programına pazarcı esnafını ziyaret ederek devam etti. Başkan Ergün’e pazaryeri ziyaretinde, Pazarcılar Odası Başkanı Mustafa Güral de eşlik etti. Pazaryerinde esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Ergün, vatandaşlarla da sohbet ederek 14 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde destek istedi.