Vali Yardımcısı Mesut Eser onuruna Polis Evinde düzenlenen yemek programına; 1. Komando Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Sebahattin Kalkan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Zafer Tombul, Büyükşehir Belediye Başkan V. Mehmet Güzgülü, Manisa Barosu Başkan Vekili Ayşe Hasar, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar ve kurum amirleri katıldı.

Vali Yaşar Karadeniz, Vali Yardımcısı Mesut Eser’in 13 yılı aşkın süredir Manisa’da görev yaptığını dile getirerek; “3 yıldır kendisiyle beraber çalışıyoruz. Nezaketini ve iş yaparken ayrıntılara dikkat etmesini birlikte çalıştığı herkes bilir. En ince detayı dahi gözden kaçırmadan sonuca gitmek ister. Bu anlayışla sürdürdüğü görevini arkasında güzel bir intiba uyandırarak burada tamamlıyor. Bundan sonraki hayatında kendisine sağlıklar, mutluluklar diliyorum.” dedi.

Dikkat! O ilçeler ışıksız kalacak! İşte 9 Haziran 2023 elektrik kesintileri… Dikkat! O ilçeler ışıksız kalacak! İşte 9 Haziran 2023 elektrik kesintileri…

Vali Yardımcısı Mesut Eser de çalışma hayatına başladığı ilk günden itibaren işle ilgili uyguladığı prensiplere değinerek 13 yıldır Manisa’da görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti, Vali Yaşar Karadeniz ve birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.

Program Vali Yaşar Karadeniz tarafından Vali Yardımcısı Mesut Eser’e İçişleri Bakanlığı ve Manisa Valiliği adına düzenlenen Başarı Belgelerinin takdim edilmesi ve çalışma arkadaşlarının kendisiyle ilgili temennilerini iletmesi sonrasında sona erdi.

Özkan ÇELİK