31 Mart Mahalli İdare Seçimleri’nin ardından ülke genelinde uzun yıllar sonra ilk defa birinci parti çıkan CHP’nin ittifaklarına ilişkin ilk eleştiri CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal’dan geldi.

Sık sık CHP yönetimini eleştirdiği bilinen ve CHP’den istifa eden Baykal, sosyal medya hesabından kazandığı il sayısını arttıran CHP’yi eleştirdi.

Yeni bir eleştiriyi de sosyal medya hesabına taşıdı.

İşte Baykal'ın paylaşımı:

Seçim sonuçlarına göre CHP yükseldi, AK Parti düştü ama

2 partinin de bir sıkımlık canları var, adaya göre hızla oy kaybedip kazanabiliyorlar.

Beğenilen eski başkanlar oyu artırdı.

CHP, DEM Parti ile ittifak yaptı ama Afyonkarahisar'da DEM'e kapım kapalı diyen ve CHP yönetiminin eleştirdiği CHP adayı seçimi aldı.

İzmir gibi bir ilde CHP oy kaybetti.

"CHP toparlanmazsa genel seçimde umduğunu bulamaz"

Antalya Kumluca'da CHP çok sevilen adayı mahkemeye verdiği için, o adayın desteklediği Demokrat Parti adayı seçimi aldı.

Yunusemre Belediyesi'nde araç krizi! Belediyenin önüne tek tek dizdi Yunusemre Belediyesi'nde araç krizi! Belediyenin önüne tek tek dizdi

Yeniden Refah AK Parti'yi beğenmeyenlere kapı oldu, CHP'de yöneticilerin elleri ile büyüttüğü herkesin dönüp kendisini destekleyenleri koltuğundan indirmesinden ders almayan AK Parti; genel seçimde Yeniden Refah ile ittifak yaparak buna zemin sağladı.

CHP'yi beğenmeyenler hala çok sayıda, CHP toparlanmazsa genel seçimde umduğunu bulamaz.

Kaynak: Haber Merkezi