Sosyal medya fenomeni Danla Bilic, kendi vücudunda yaptırdığı dolgu işleminden pişman olduğunu açıkladı ve uyarılarda bulundu.

Yaptırdığı dolgu işlemiyle poposunu büyüttüğünü açıklayan Bilic, geçtiğimiz günlerde aquafilling nedeniyle 3. kez ameliyat geçirdiğini söylemişti.

Takipçilerini özellikle uyaran isim açıklamasında "Yalvarıyorum yaptırmayın, o öyle bir madde ki enfekte olabiliyorsunuz. Ben iki sene önce enfekte oldum, bir ayım hastanede geçti.

Sarıgöl Belediye Başkanı Tahsin Akdeniz kurbanını kendi kesti Sarıgöl Belediye Başkanı Tahsin Akdeniz kurbanını kendi kesti

Dolgu asla ermiyor, popoya ve memeye yapılan dolgu vücudunda hakimiyet elde edip her yerine dağılıyor. Benim kaburgama kadar çıkmıştı, diz kapağıma kadar inmişti." ifadelerine yer verdi.

Ünlü fenomen Danla Bilic "Bazen öyle bir yerde toplanıyor ki tenis topu yutmuş gibi gözüküyorsunuz. İğrenç, rezalet bir şey. Kiminle konuştuysam aynı şeyi yaşamış.

Vücudunuza lütfen böyle bir şey yapmayın ben tamamen cehaletime yenilip, koşa koşa gidip güzel bir popom olsun istemiştim ve 3 senedir kurtulmak için uğraşıyorum." şeklinde devam etti.

Kaynak: İHA