Giray Altınok ve Kerem Özdoğan'ın kaleme aldığı bu heyecan dolu dizi, ekran başındaki izleyicileri macera dolu bir yolculuğa çıkaracak. "Prens", 9 Nisan'dan itibaren BluTV'de salı günleri izleyicilerle buluşacak.

Dizinin yapımcılığını üstlenen MGX Film, yönetmen koltuğuna Bülent İşbilen'i getirdi. Kadroda tanıdık yüzler var; Giray Altınok'a Ceyda Düvenci, Derya Pınar Ak, Çağdaş Onur Öztürk, Aslı Tandoğan, Hüseyin Avni Danyal ve Serdar Orçin gibi. İkinci sezon için ise dizinin kadrosuna Çağlar Ertuğrul ve Ebru Şahin gibi sevilen oyuncular katıldı. Dizi, kimsenin umursamadığı Bongomia adlı ülkenin pek sevilmeyen prensinin başından geçen eğlenceli olayları konu alıyor.

Manisa Menemen Tren Saatleri Güncel! Yolculuk Kaç Dk Sürüyor? Nasıl Bilet Alınır? Manisa Menemen Tren Saatleri Güncel! Yolculuk Kaç Dk Sürüyor? Nasıl Bilet Alınır?

PRENS 2. SEZON KONUSU

Prens'in 2. sezonunda izleyicileri heyecan, gerilim, dram ve komedi dolu bölümler bekliyor.

İkinci sezonda, Bongomia hanedanının başına gelen tarihi bir olay işlenecek. Bu olay, hanedanın geleceğini ve ülkenin kaderini değiştirecek.

Ayrıca Bongomia hanedanının dostları ve düşmanları da belli olacak. Hanedanın en büyük rakibi ise Kraliçe (Deniz Uğur) olacak.

Kaynak: Haber merkezi