Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe ziyaretleri kapsamında Cuma gününü Sarıgöl ilçesine ayırdı. Partililer, vatandaşlar ve mahalle muhtarları tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Ergün’e, MHP İl Başkanı Cüneyt Tosuner, MHP Manisa Milletvekili Adayları Ali Uçak ve Öztürk Demir, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk,  Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları, MASKİ Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları, Başkan Danışmanları, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, MHP İlçe Başkanı Ahmet Buldanlı,  Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Hakan Kuruca, KAÇEP İlçe Başkanı Fatma Öztürk, meclis üyeleri ve mahalle muhtarları eşlik etti.

Ev sahibi ve kiracı herkesi ilgilendiriyor… Kira sözleşmesinde ‘taraf’ detayı Ev sahibi ve kiracı herkesi ilgilendiriyor… Kira sözleşmesinde ‘taraf’ detayı

Coşkulu karşılamanın ardından Başkan Ergün ve beraberindekiler ilçe programına, Şehit Haşim Dirik Kapalı Otopark ve Pazaryeri ziyaretiyle başladı. Pazaryerinde esnafa hayırlı işler dileyen vatandaşlarla sohbet eden Başkan Ergün, 14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde destek istedi.  Pazaryerinde vatandaşların sıcak ilgisiyle karşılanan Başkan Ergün ve MHP heyetine, ilçe sakinleri 14 Mayıs seçimlerinde destek sözü verdi.

Pazaryerinde esnafla samimi diyaloglar kuran Başkan Ergün’e, esnaflar sattıkları ürünlerden ikram etti. Kendisini ilgiyle karşılayan ilçe sakinlerinin fotoğraf çekilme taleplerini de geri çevirmeyen Başkan Ergün, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.  Pazar ziyaretinin ardından esnafları ziyaret eden Başkan Ergün ve beraberindekiler, Cuma namazı öncesi Sarıgöl, programının ilk bölümünü tamamladı.

Özkan ÇELİK