31 Mart seçimlerinde başkan seçilen Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban,  ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Balaban’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Semih Balaban’ın hem Manisa hem Yunusemre için marka bir insan olduğunu söyleyen Başkan Çiçek, “Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği olarak 7 gün 24 saat Semih başkanımızın yanındayız. İnanıyoruz ki Semih Başkanımız Yunusemre’de çok önemli hizmetlere imza atacaktır. Halkımız her zaman bu hizmetleri takdir edecektir. Kendisine görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Manisa Hava Durumu: 5 günlük hava tahmini (24-28) Mayıs Manisa Hava Durumu: 5 günlük hava tahmini (24-28) Mayıs

Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban ise, Bitlisliler Derneği’nin gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu kaydederek, “Ben sadece oy verenlerin değil oy vermeyenlerinde Yunusemre’de yaşayan bütün vatandaşların başkanıyım. Ne kadar oy o kadar hizmet demiyoruz. Herkese eşit hizmet götürmek için var gücümüzle çalışacağız. Biz bütün muhtarların emrinde olacağız. Oy verene de oy vermeyene de teşekkür ediyoruz. Kimsenin oyuna ipotek koyma gibi bir düşüncemiz yok. Bütün partililer bizim için aynıdır. Başkan seçilmeden önceki Semih hoca olarak nasılsam, başkan seçildikten sonraki Semih Hoca olarak aynı kalacağım” diye konuştu.