Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Kibar ile samimi bir ortamda buluşan Yenişehirlioğlu, üniversitenin bölgeye katkılarına vurgu yaparak, Rektör Prof. Dr. Rana Kibar’a yeni görevinde başarılar diledi.

Üniversitenin gelecekteki hedefleri ve projeleri hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Nahit Yenişehirlioğlu; “Ziyaretimizde üniversitemizin mevcut durumu, gelecek perspektifi ve yapılması gereken çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunduk. Sayın Rektörümüzün yönetiminde üniversitemizin akademik anlamda büyük atılımlar gerçekleştireceğine inanıyorum.” İfadelerini kaydederek aynı zamanda, üniversite ile Manisa ilinin iş birliğinin daha da güçlendirilmesi gerektiğini vurguladı.

Rektör Prof. Dr. Rana Kibar ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Sayın Grup Başkan Vekilimizin ziyaretleri ve iyi dilekleri bizim için kıymetli. Üniversitemizin gelişimi için desteklerini yanımızda hissetmek de ayrıca mutluluk verici. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Dünyaya örnek olduk Dünyaya örnek olduk

Ziyaret, dostane bir ortamda geçen görüşmelerin ardından sona ererken, AK Parti Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Nahit Yenişehirlioğlu, üniversitenin Şeref Defterini de imzaladı. Almıla Nur Berilğen