Türk Telekom hat sahiplerine dikkat çeken bir açıklama geldi. Akbank’tan Türk Telekomlulara 1500 TL iade fırsatı sunuldu. Bankadan alınan bilgilere göre, 31 Mayıs tarihine kadar “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak mobilden ilk kez Akbanklı olanlar, verecekleri Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının / talimatlarının otomatik olarak ödenmesi durumunda aylık 500 TL’ye, 3 ayda toplam 1.500TL’ye varan nakit iade kazanacak.

Akbank Türk Telekom Kampanya Koşulları

Kampanyadan 18 Mart – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulamasını indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek ilk kez Akbanklı olanlar, vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından verecekleri Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının / talimatlarının otomatik olarak ödenmesi durumunda, otomatik ödenen fatura tutarı kadar aylık maksimum 500 TL’ye, 3 ay boyunca toplam 1.500 TL’ye varan nakit iade kazanacaktır.

Kampanyadan sadece Akbank Mobil uygulaması üzerinden “1040TURKTELEKOM” davet kodunu kullanarak ilk kez Akbanklı olan Türk Telekom mobil ve/veya evde internet müşterileri yararlanabilecektir.

Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti 18-80 yaş arasındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan 18-80 yaş arasında olan müşteriler yararlanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılacak olan nakit ödül, Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatının verilmesi ve devamında faturanın otomatik olarak ödenmesi durumunda, otomatik fatura ödemenin gerçekleştiği ayı takip eden ayın ilk 10 (on) iş gününde müşterilerin vadesiz TL hesaplarına nakit olarak Akbank tarafından tanımlanacaktır.

Vadesiz hesaplarından ya da kredi kartlarından otomatik olarak ödenen Türk Telekom faturaları için, aylık 500 TL’ye varan nakit iadeler, fatura tutarının 500 TL’yi geçmesi durumunda aylık en fazla 500 TL, fatura tutarının 500 TL’nin altında kalması durumunda ise ödenen fatura tutarı kadar müşterilerin vadesiz TL hesaplarına Akbank tarafından tanımlanacaktır.

Müşterilerimiz birden fazla Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet faturasını otomatik olarak ödeyebilir, bu durumda toplam ödenen tutar dikkate alınacaktır.

Same Traktör Fiyat Listesi Güncellendi! 2024 Same Dorado, 55'lik, 65'lik Traktör Fiyatları Same Traktör Fiyat Listesi Güncellendi! 2024 Same Dorado, 55'lik, 65'lik Traktör Fiyatları

Bir müşteri kampanya dönemi içerisinde aylık en fazla 500 TL, toplamda en fazla 1.500 TL nakit ödül alabilecektir.

Kampanya kapsamında Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet faturası için Mart ayında otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerimizin otomatik fatura ödemelerine ait ilk kontrolleri 1 Nisan 2024’te gerçekleşecektir; Nisan ayında otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerimizin otomatik fatura ödemelerine ait ilk kontrolleri 1 Mart 2024’te gerçekleşecektir; Mayıs ayında otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerimizin otomatik fatura ödemelerine ait ilk kontrolleri 1 Haziran 2024’te gerçekleşecektir;

18.03.2024 – 31.05.2024 tarihleri arasında mobilden Akbanklı olup vadesiz hesabından ya da kredi kartından Türk Telekom cep telefonu ve/veya evde internet fatura talimatı otomatik ödenen Akbanklı’lara nakit ödül iadeleri ilk otomatik ödeme fatura talimatlarının gerçekleşmesini takip eden ayın ilk 10 iş gününde vadesiz TL hesaplarına yatırılacaktır. Örneğin Mart ayında davet koduyla Akbanklı olan müşterilerin nakit iadesi,

Mart ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için Nisan ayının ilk 10 (on) iş gününde,

Nisan ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için Mayıs ayının ilk 10(on) iş gününde,

Mayıs ayı içerisinde ödenen fatura talimatları için ise Haziran ayının ilk 10(on) iş gününde vadesiz TL hesaplarına yatırılacaktır.

Nakit ödüller müşterilerimizin açık vadesiz TL hesaplarına yapılacaktır. Vadesiz hesabı uygun olmayan / vadesiz hesap sahibi olmayan müşterilerimize ödül verilemeyecektir.

İlk ay fatura talimatı verip koşulları sağlayan ancak sonradan iptal edip ilk ay faturası otomatik ödenemeyen müşterilerimiz için kampanya kapsamında nakit ödül iade işlemi yapılmayacaktır.

Fatura talimatı iptal edilmediği sürece kampanya dönemi kapsamındaki sonraki aylarda da kontrol devam edecektir.

Verilen otomatik fatura ödeme talimatlarının iptal edilmesi veya manuel ödenmesi (otomatik olarak ödenmemesi) durumunda kampanya kapsamında nakit ödül iade işlemi yapılmayacaktır.

Müşterilerimiz Türk Telekom cep telefonu ve evde internet faturası dışında farklı bir otomatik fatura ödeme talimatı için bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Mobilden müşteri olma aşamasında kurye aracılığı ile işlemlerini tamamlayacak olan müşterilerimiz, 30 Haziran 2024’e kadar belge işlemleri tamamlanıp evraklar bankaya geldikten sonra kampanyadan yararlanabilecektir. 30 Haziran’dan sonra belge işlemleri tamamlanacak olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kaynak: Haber Merkezi