Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), A Milli Takım antrenmanında teknik direktör Vincenzo Montella'nın Arda Güler'den idman yeleğini aldığı ve sosyal medyada 'mobbing' iddialarına yol açan görüntülerle ilgili olarak yazılı bir açıklama yaptı.

AĞRI NEDENİYLE BİREYSEL ÇALIŞMA KARARI

Antrenman öncesinde Arda Güler'in kasığında ağrı hissetmesi nedeniyle, teknik heyet ve oyuncu arasında bireysel çalışma yapması konusunda anlaşmaya varıldığı belirtildi. Açıklamada, "İlgili videoda görülen çalışma, Arda Güler için belirlenen kapsamda olmayıp, milli futbolcumuz daha sonra koruyucu amaçlı lineer çalışmasına yönlendirilmiştir" ifadeleri kullanıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kuzey Irak’ta çok yakında kilidi kapatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kuzey Irak’ta çok yakında kilidi kapatıyoruz

SAĞDUYULU VATANDAŞLARA ÇAĞRI

TFF, sosyal medyada dolaşan görüntülerle ilgili olarak sağduyulu vatandaşlara seslenerek, "Kalbi Türk Milli Takımı için atan sağduyulu vatandaşlarımızın bu tür içeriklere itibar etmemesini önemle hatırlatırız" dedi. Açıklamada, teknik heyetin ve oyuncuların milli takımın başarısı için birlikte çalışmaya devam ettiği vurgulandı. 

Kaynak: Haber Merkezi