Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 2.Liginde mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Ligin 2. yarısının ilk maçında İzmir Özel Gelişim Koleji ile karşılaştı. Tarık Almış Spor Salonunda oynanan müsabakayı Manisa BBSK Yönetim Kurulu Üyesi Metin Memiş, Orhan Haşim Elmalı, Özcan Nalbantlar, Engin Altun, Fevzi Açıkel, Şehzadeler MHP İlçe Başkanı Şener Özten ve voleybol severler takip etti. Büyükşehir’in Sultanları taraftar gücünü de arkasına alarak ilk sette rakibi karşısında kurduğu üstünlüğü son sete kadar taşımayı bildi. Yeşil beyazlılar ilk seti 25-14, ikinci seti 25-14 ve son seti ise 25-20’lik net skorlarla maçı 3-0 kazandı. Maç sonunda BBSK Yönetim Kurulu Üyeleri sporcuları ve teknik heyeti tebrik ederek başarılar diledi.

SELİNAY 18, KAPTAN SEVİNÇ 14 SAYI ÜRETTİ

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı’nda galibiyette iki oyuncu ön plana çıktı. Takımın yıldızlarından Selinay 18 sayı atarken Kaptan Sevinç ise 14 sayılık katkısı ile galibiyette başrol oynadılar. Takımın genç yıldızları ise aldıkları kritik sayılarla başarılı performanslar sergileyerek maçı tamamladılar.

Manisa FK'da hoca hakeme tepkili Manisa FK'da hoca hakeme tepkili

YILKI MÜSABAKAYA RENK KATTI

Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübünün maskotu Yılkı ise müsabakanın başından sonuna kadar voleybol severleri coşturarak takıma moral oldu. Müsabakaya renk katan Yılkı, maç sonunda minik taraftarların ilgi odağı oldu. 

Editör: Onur Yılmaz