Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay, emlak vergisinin ilk taksitini yatırma süresinin başladığını 31 Mayıs günü son bulacağını, belediye veznelerin hafta içi her gün saat 17:30'a kadar açık olacağını, kredi kartı veya nakit olarak ödeme yapılabileceğini hatırlattı.

Manisa’da resmen savaş veriliyor! Şimdiden 25 santimetreyi geçti Manisa’da resmen savaş veriliyor! Şimdiden 25 santimetreyi geçti

Başkan Durbay “Şehzadeler Belediyesi olarak 2024 yılı emlak vergilerinin 1. taksitlerinin tahsilatlarına başladık. Süreyi vatandaşlarımızın mağdur olmaması ve cezalı duruma düşmemeleri için hatırlatma ihtiyacı duyduk. 31 Mayıs’a kadar tahsilat işlemlerimiz devam edecektir. Bu noktada ödeme yapmak isteyen vatandaşlarımız belediyemizin internet sitesi üzerinden online işlemlere girerek ödemelerini yapabilecekler. Bunun yanı sıra belediyemizin veznelerinden nakit ya da kredi kartı ile taksit ödemelerini yapabilecekler. Ayrıca dileyen vatandaşlarımız istediği şehirden herhangi bir Halk Bankası online veya banka veznelerinden yatırabilir.” dedi.

Muhabir: ÖZKAN ÇELİK