2017 yılında temeli atılan ve hayırsever Dündar Çiloğlu’nun katkılarıyla yapılan Onkoloji Hastanesi’nin inşaatı durmuştu. Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Ahmet Ataç, Onkoloji Hastanesi’nin 2023 yılının ilk çeyreğinde tamamlanacağını açıkladı.

Temeli 2017 yılında atılan ve hayırsever iş insanı Dündar Çiloğlu’nun yapımını üstlendiği MCBÜ Onkoloji Hastanesi’nin inşaatı durmuştu. Onkoloji Hastanesi’nin geleceği ile ilgili gazetecilerin sorularını yanıtlayan Manisa Celal Bayar Ğniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, “Tamamıyla topluma mal olmuş bir hastane. Hem hayır sahibimizin hem devletimizin hem de milletimizin katkısıyla vücut bulmuş bir hastane olacak. Yarım kalan kısmı devletin katkılarıyla sağladık. Hayır sahibimiz de zaten biliyorsunuz vefat etti. Tam bir devlet millet ve kurum kaynaşması onkoloji hastanesinde vücut buldu.” dedi.

3 Şubat 2023 Manisa nöbetçi eczane listesi yayınlandı! İşte nöbetçi eczaneler… 3 Şubat 2023 Manisa nöbetçi eczane listesi yayınlandı! İşte nöbetçi eczaneler…

İsim değişikliği ile ilgili bir konunun henüz masaya gelmediğini söyleyen Ataç, hastanenin 2023’ün Ocak-Şubat aylarında tamamlanacağını düşündüğünü söylerken ilk çeyrek bitmeden açılacağını ifade etti.