Türkiye genelinde milyonlarca araç sahibini ilgilendiren motorlu taşıtlar vergisinin (MTV) bu yılki ikinci taksit ödemeleri 1 Temmuz'da başladı. Vergi mükellefleri, ödemelerini çeşitli yöntemlerle kolayca yapabilecekler.

MTV ödemesi yapacak herkesi ilgilendiren açıklama Garanti Bankasından geldi.  MTV kampanyası düzenleyen Garanti Bankası kampanya kapsamında MTV ödemelerinde ücretsiz 3 taksit imkanı sunuyor.

Kampanya koşullarında şunlar yer aldı:

Kampanya 1-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya 31 Temmuz’a kadar yurt içinde, Garanti BBVA bireysel kredi kartlarınız ile yapacağınız peşin alışverişlerde geçerlidir. Kampanya Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleri için geçerlidir.

BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garantibbva.com.tr, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ve Garanti BBVA ATM’lerinden yapılan ödemelerde tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi ivd.gib.gov.tr’den yapılan ödemelerden sonra, SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz ödemesini taksitlendirebilir.

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi ivd.gib.gov.tr’den yapılan ödemelerde, kampanyaya günlük 3 işlem için geçerlidir. Peşin harcamalarınıza ücretsiz 3 taksit fırsatı için MTV3 yazıp harcamanızdan sonra kayıtlı cep telefonu numaranıza gelen SMS’te yer alan şifre ile 3340’a geri dönüş yapmanız gerekmektedir. Örnek : MTV3 SIFRE

Kampanyadan Garanti BBVA Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Shop&Fly, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Classic TROY, Bonus Gold TROY, Bonus Platinum TROY, Bonus Flexi TROY sahipleri yararlanabilir.

Altın uyarısı! Ev-araba almayacaksanız bunu yapmayın Altın uyarısı! Ev-araba almayacaksanız bunu yapmayın

Kaynak: Manisa Kulis Haber